LCD CHARACTER 40X2 STN NEGATIVE BLUE 5V - WH4002A-TMI-CT#
775,31₺
Vergiler Hariç: 646,09₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: WH4002A-TMI-CT#
- SKU: WH4002A-TMI-CT#
Ürün Detayları
| Kategori | Karakter LCDler |
| Üretici Firma | WINSTAR |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Ekran Formatı | 40x2 |
| Karakter Boyutu | 3.2x5.55 mm |
| Görüntüleme Alanı | 154.4x16.5 mm |
| Arka Işık Tipi | LED, White |
| Arayüz/Sürücü Entegre | 6800 |
| Besleme Voltajı (Typ) | 5 V |
| LCD Modu | STN Negative Blue |
| Polarizatör/Görüş Yönü | Transmissive W.T 6:00 |
| Karakter Yazı Tipi | English, Cyrillic |
| Dış Uzunluk | 182 mm |
| Dış Genişlik | 33.5 mm |
| Dış Yükseklik | 13.6 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
Etiketler:
LCD CHARACTER 40X2 STN NEGATIVE BLUE 5V - WH4002A-TMI-CT#
, WH4002A-TMI-CT#
, LCD Ekran Modülleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.