LCD CHARACTER 16X2 STN NEGATIVE BLUE 5V
95,20₺
Vergiler Hariç: 79,33₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: L-KLS9-1602A-B
- SKU: L-KLS9-1602A-B
Urun Detaylari
| Kategori | Karakter LCDler |
| Üretici Firma | XIAMEN OCULAR |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Ekran Formatı | 16x2 |
| Karakter Boyutu | 0.51x5.23 mm |
| Görüntüleme Alanı | 64.5x16.4 mm |
| Arka Işık Tipi | N/A |
| Arayüz/Sürücü Entegre | ST7066U |
| Besleme Voltajı (Typ) | 5 V |
| LCD Modu | STN Yellow Green |
| Polarizatör/Görüş Yönü | Transflective W.T 6:00 |
| Karakter Yazı Tipi | N/A |
| Dış Uzunluk | 80 mm |
| Dış Genişlik | 36 mm |
| Dış Yükseklik | 13.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +50 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.