LCD CHARACTER 16X2 - MC1602C8-SBLW
415,43₺
Vergiler Hariç: 346,19₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: MC1602C8-SBLW
- SKU: MC1602C8-SBLW
Ürün Detayları
| Kategori | Karakter LCDler |
| Üretici Firma | EVERBOUQUET |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Ekran Formatı | 16x2 |
| Karakter Boyutu | 2.96x5.56 mm |
| Görüntüleme Alanı | 64.5x16 mm |
| Arka Işık Tipi | N/A |
| Arayüz/Sürücü Entegre | N/A |
| Besleme Voltajı (Typ) | N/A |
| LCD Modu | N/A |
| Polarizatör/Görüş Yönü | N/A |
| Karakter Yazı Tipi | N/A |
| Dış Uzunluk | 80 mm |
| Dış Genişlik | 36 mm |
| Dış Yükseklik | 13.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.