BACKLIGHT GREEN COLOR 3V
51,08₺
Vergiler Hariç: 42,56₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BL-821GL2-A
- SKU: BL-821GL2-A
Ürün Detayları
| Kategori | Display Arka Işıklar |
| Üretici Firma | XIAMEN PRECISE |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Display Stili | Rectangular |
| Renk | Green |
| İletim Voltajı | 3 V |
| Test Akımı | 40 mA |
| Renk Sıcaklığı | N/A |
| Seriler | N/A |
| Uzunluk | 147.5 mm |
| Genişlik | 42 mm |
| Yükseklik | 2.3 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.