LCD CHARACTER 40X2 STN POSITIVE YELLOW GREEN 5V - GDM4002A-FL-YBS-R
1.296,88₺
Vergiler Hariç: 1.080,74₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: GDM4002A-FL-YBS-R
- SKU: GDM4002A-FL-YBS-R
Ürün Detayları
| Kategori | Karakter LCDler |
| Üretici Firma | XIAMEN OCULAR |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Ekran Formatı | 40x2 |
| Karakter Boyutu | 3.2x5.55 mm |
| Görüntüleme Alanı | 152.5x16.5 mm |
| Arka Işık Tipi | LED, Yellow Green |
| Arayüz/Sürücü Entegre | ST7066U-0T |
| Besleme Voltajı (Typ) | 5 V |
| LCD Modu | STN Positive Yellow Green |
| Polarizatör/Görüş Yönü | Transflective W.T 6:00 |
| Karakter Yazı Tipi | N/A |
| Dış Uzunluk | 182 mm |
| Dış Genişlik | 31.2 mm |
| Dış Yükseklik | 11 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
Etiketler:
LCD CHARACTER 40X2 STN POSITIVE YELLOW GREEN 5V - GDM4002A-FL-YBS-R
, GDM4002A-FL-YBS-R
, LCD Ekran Modülleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.