LCD CHARACTER 16X2 FSTN POSITIVE 5V
266,82₺
Vergiler Hariç: 222,35₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: WH1602B-TFH-CT#
- SKU: WH1602B-TFH-CT#
Urun Detaylari
| Kategori | Karakter LCDler |
| Üretici Firma | WINSTAR |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Ekran Formatı | 16x2 |
| Karakter Boyutu | 2.95x5.55 mm |
| Görüntüleme Alanı | 66x16 mm |
| Arka Işık Tipi | LED, White |
| Arayüz/Sürücü Entegre | 6800 |
| Besleme Voltajı (Typ) | 5 V |
| LCD Modu | FSTN Positive |
| Polarizatör/Görüş Yönü | Transflective W.T 6:00 |
| Karakter Yazı Tipi | English, Cyrillic |
| Dış Uzunluk | 80 mm |
| Dış Genişlik | 36 mm |
| Dış Yükseklik | 13.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.