CAP.EL.4u7 400V 8x11.5 5MM 105°C TB KOSHIN - PKRH-400V4R7MF115-T/A5.0
3,28₺
Vergiler Hariç: 2,74₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PKRH-400V4R7MF115-T/A5.0
- SKU: PKRH-400V4R7MF115-T/A5.0
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | KOSHIN |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | KRH |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 4.7 uF |
| Voltaj Değeri | 400 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 67 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 5000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 8 mm |
| Uzunluk | 11.5 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
Etiketler:
CAP.EL.4u7 400V 8x11.5 5MM 105°C TB KOSHIN - PKRH-400V4R7MF115-T/A5.0
, PKRH-400V4R7MF115-T/A5.0
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.