CAP.EL.47uF 16V 5x7 5MM 85C TB KOSHIN - PKR2-016V470MC070-T/A5.0
0,77₺
Vergiler Hariç: 0,65₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PKR2-016V470MC070-T/A5.0
- SKU: PKR2-016V470MC070-T/A5.0
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | KOSHIN |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | KR2 |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 47 uF |
| Voltaj Değeri | 16 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 60 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 1000 Hrs @ 85 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 5 mm |
| Uzunluk | 7 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
Etiketler:
CAP.EL.47uF 16V 5x7 5MM 85C TB KOSHIN - PKR2-016V470MC070-T/A5.0
, PKR2-016V470MC070-T/A5.0
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.