CAP.EL.470uF 16V 10x12.5 5MM 105C L.ESR 3000H TB K - PKLH-016V471MG125-T/A5.0
2,32₺
Vergiler Hariç: 1,93₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PKLH-016V471MG125-T/A5.0
- SKU: PKLH-016V471MG125-T/A5.0
Urun Detaylari
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | KOSHIN |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | KLH |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 470 uF |
| Voltaj Değeri | 16 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 722 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 3000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 10 mm |
| Uzunluk | 12.5 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
Etiketler:
CAP.EL.470uF 16V 10x12.5 5MM 105C L.ESR 3000H TB K - PKLH-016V471MG125-T/A5.0
, PKLH-016V471MG125-T/A5.0
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.