CAP.EL.470uf 10V 6.3x11 2.5MM 105° TB KOSHIN - PKLH-010V471ME110-T2.5
1,39₺
Vergiler Hariç: 1,16₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PKLH-010V471ME110-T2.5
- SKU: PKLH-010V471ME110-T2.5
Urun Detaylari
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | KOSHIN |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | KLH |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 470 uF |
| Voltaj Değeri | 10 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 2.5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 400 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 1000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 6.3 mm |
| Uzunluk | 11 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
Etiketler:
CAP.EL.470uf 10V 6.3x11 2.5MM 105° TB KOSHIN - PKLH-010V471ME110-T2.5
, PKLH-010V471ME110-T2.5
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.