CAP.EL.4700uF 63V 22x45 85C SNAP-IN KOSHIN - PKL5-063V472MM450
50,04₺
Vergiler Hariç: 41,70₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PKL5-063V472MM450
- SKU: PKL5-063V472MM450
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | KOSHIN |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | KL5 |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Snap-IN (2Pin) |
| Kapasitans | 4700 uF |
| Voltaj Değeri | 63 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 10 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 3.28 A |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 2000 Hrs @ 85 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 22 mm |
| Uzunluk | 45 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
Etiketler:
CAP.EL.4700uF 63V 22x45 85C SNAP-IN KOSHIN - PKL5-063V472MM450
, PKL5-063V472MM450
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.