CAP.EL.4700uF 16V 16x25 105C BULK - PKRM-016V472MJ250
11,14₺
Vergiler Hariç: 9,28₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PKRM-016V472MJ250
- SKU: PKRM-016V472MJ250
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | KOSHIN |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | KRM |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 4700 uF |
| Voltaj Değeri | 16 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 7.5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 1.48 A |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 2000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 16 mm |
| Uzunluk | 25 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.