CAP.EL.33UF 450V 16x25 7.5MM 105°C 10000H TB - PKLG-450V330MJ250
33,45₺
Vergiler Hariç: 27,87₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PKLG-450V330MJ250
- SKU: PKLG-450V330MJ250
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | KOSHIN |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | KLG |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 33 uF |
| Voltaj Değeri | 450 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 7.5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | N/A |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 10000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 16 mm |
| Uzunluk | 25 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
Etiketler:
CAP.EL.33UF 450V 16x25 7.5MM 105°C 10000H TB - PKLG-450V330MJ250
, PKLG-450V330MJ250
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.