CAP.EL.330uF 16V 8x10.5 85C SMD - MRS-016V331MF105-T/R
3,71₺
Vergiler Hariç: 3,09₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MRS-016V331MF105-T/R
- SKU: MRS-016V331MF105-T/R
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | KOSHIN |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | MRS |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 330 uF |
| Voltaj Değeri | 16 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | None |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 270 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 2000 Hrs @ 85 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 8 mm |
| Uzunluk | 10.5 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
Etiketler:
CAP.EL.330uF 16V 8x10.5 85C SMD - MRS-016V331MF105-T/R
, MRS-016V331MF105-T/R
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.