CAP.EL.1000uF 100V 18x40 105C L.ESR BULK KOSHIN - PKLH-100V102MK400
37,24₺
Vergiler Hariç: 31,03₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PKLH-100V102MK400
- SKU: PKLH-100V102MK400
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | KOSHIN |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | KLH |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 1000 uF |
| Voltaj Değeri | 100 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 7.5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 2.5 A |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 5000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 18 mm |
| Uzunluk | 40 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |