CONN.MICRO USB 2.0 B TYPE 5PIN SMT R/A
28,60₺
Vergiler Hariç: 23,84₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 207A-BAB0-01
- SKU: 207A-BAB0-01
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | USB Konnektörler |
| Üretici Firma | ATTEND |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 207A |
| Konnektör Tipi | Mıcro USB B Type Connector |
| Montaj Tipi | SMT R/A |
| Cinsi | Female |
| Pin Sayısı | 5 Pins |
| Pin Aralığı | 0.65 mm |
| Kontak Tipi | Solder |
| Kontak Kaplaması | 50 U" Nickel Plating |
| Dış Kaplaması | Gold Flash |
| Gövde Rengi | Gray |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C~+80 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.