CONN.HDMI A TYPE SMT R/A W/O PEG W/O FLANGE - 206A-SEAN-R03
38,03₺
Vergiler Hariç: 31,69₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 206A-SEAN-R03
- SKU: 206A-SEAN-R03
Ürün Detayları
| Kategori | HDMI Konnektörler |
| Üretici Firma | ATTEND |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 206A |
| Konnektör Tipi | HDMI A Type |
| Montaj Tipi | SMT R/A |
| Cinsi | Female |
| Pin Sayısı | 19 Pins |
| Pin Aralığı | 0.5 mm |
| Kontak Tipi | Solder |
| Kontak Kaplaması | Phosphor Bronze+15U" Gold Plating |
| Dış Kaplaması | Brass+Nickel Plating |
| Gövde Rengi | Gray |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C~+85 °C |
Etiketler:
CONN.HDMI A TYPE SMT R/A W/O PEG W/O FLANGE - 206A-SEAN-R03
, 206A-SEAN-R03
, USB
, DVI
, HDMI Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.