CONN.DC BANANA JACK H:15MM BLUE IC-240A - L-KLS1-BAJ-003-N-L
5,15₺
Vergiler Hariç: 4,29₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: L-KLS1-BAJ-003-N-L
- SKU: L-KLS1-BAJ-003-N-L
Ürün Detayları
| Kategori | Banana Plugları ve Konnektörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-BAJ-003 |
| Cinsi | Female |
| Montaj Tipi | Jack |
| Fiş Çapı | 4 mm |
| Akım Değeri | 19 A |
| Voltaj Değeri | 1000 V |
| Kontak Malzemesi | Nickel+Gold Plated |
| Konnektör Rengi | Blue |
| Kontak Kaplaması | N/A |
Etiketler:
CONN.DC BANANA JACK H:15MM BLUE IC-240A - L-KLS1-BAJ-003-N-L
, L-KLS1-BAJ-003-N-L
, Test Konnektörleri ve Klipsleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.