CON.QUICK DISC.PCB TYPE 6.3MMX13.5MM 2PIN THT V/T - E03228
4,81₺
Vergiler Hariç: 4,00₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: E03228
- SKU: E03228
Ürün Detayları
| Kategori | Quick Disconnect Konnektörler |
| Üretici Firma | AXON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | E03228 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Cinsi | Male |
| Pin Aralığı | 5 mm |
| Sekme Genişliği | 6.3 mm |
| Genel Uzunluk | 13.5 mm |
| Tel Kalınlığı (AWG) | N/A |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | N/A |
| Yalıtım | Non-Insulated |
| Kontak Malzemesi | N/A |
| Renk | Yellow |