CON.QUICK DISCONN 6.30X14MM THT V/T TIN REEL - A250460BS2
50,42₺
Vergiler Hariç: 42,02₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: A250460BS2
- SKU: A250460BS2
Ürün Detayları
| Kategori | Quick Disconnect Konnektörler |
| Üretici Firma | JIANHUI |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | A25046 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Cinsi | Male |
| Pin Aralığı | 5 mm |
| Sekme Genişliği | 6.3 mm |
| Genel Uzunluk | 14 mm |
| Tel Kalınlığı (AWG) | None |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | None |
| Yalıtım | Non-Insulated |
| Kontak Malzemesi | Tin |
| Renk | Gray |