CON.QUICK DISC MALE 19.80x6.30mm THT V/T - KLS8-01128-PC-250A
2,28₺
Vergiler Hariç: 1,90₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: KLS8-01128-PC-250A
- SKU: KLS8-01128-PC-250A
Ürün Detayları
| Kategori | Quick Disconnect Konnektörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | KLS8-01128-PC |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Cinsi | Male |
| Pin Aralığı | 5 mm |
| Sekme Genişliği | 6.3 mm |
| Genel Uzunluk | 19.8 mm |
| Tel Kalınlığı (AWG) | N/A |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | N/A |
| Yalıtım | Non-Insulated |
| Kontak Malzemesi | Brass |
| Renk | Gray |