CONN.LUG TERMINAL 18.5x44.5 M1/2 - L-KLS8-01107-TL50-12
35,16₺
Vergiler Hariç: 29,30₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS8-01107-TL50-12
- SKU: L-KLS8-01107-TL50-12
Ürün Detayları
| Kategori | Pabuç Terminaller |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-01107 |
| Montaj Tipi | Free |
| Bağlantı Tipi | Crimp-Barrel |
| Tırnak Boyutu | 1/2 |
| Kalınlık | 2.9 mm |
| Genişlik-Dış Kenarlar | 18.5 mm |
| Uzunluk | 44.5 mm |
| Tel Kalınlığı (AWG) | 1 /0 AWG |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | 50 mm² |
| Yalıtım | Non-Insulated |
| Kontak Malzemesi | Copper |
| Renk | None |
Etiketler:
CONN.LUG TERMINAL 18.5x44.5 M1/2 - L-KLS8-01107-TL50-12
, L-KLS8-01107-TL50-12
, Terminal Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.