BATTERY SPRING 45.6X15.6X0.612 - W330021-A-ON-P
6,43₺
Vergiler Hariç: 5,36₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: W330021-A-ON-P
- SKU: W330021-A-ON-P
Ürün Detayları
| Kategori | Pil Yayları |
| Üretici Firma | TECONN |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | W330021-A |
| Fonksiyon | Cylindrical Contact |
| Stil | Contact Spring |
| Yükseklik | 45.6 mm |
| Uzunluk | 15.6 mm |
| Kalınlık | 0.612 mm |