JUMPER 2PIN 1.27MM CLOSED 3.00MM BLACK CONNFLY - DS1028-02-2BBF1
2,68₺
Vergiler Hariç: 2,23₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DS1028-02-2BBF1
- SKU: DS1028-02-2BBF1
Ürün Detayları
| Kategori | Mini Jumperlar |
| Üretici Firma | CONNFLY |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS1028-02 |
| Cinsi | Female |
| Gövde Tipi | Closed Top |
| Pin Sayısı | 2 (1x2) Pins |
| Pin Aralığı-Birleşme | 1.27 mm |
| Profil Yüksekliği | 3 mm |
| Kontak Kaplaması | Full Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C~+105 °C |