DIN RAIL T.B.2.5mm² SPRING-CAGE GRAY 2IN2OUT - WS2.5-QU-01P-11-100AH
24,94₺
Vergiler Hariç: 20,78₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: WS2.5-QU-01P-11-100AH
- SKU: WS2.5-QU-01P-11-100AH
Ürün Detayları
| Kategori | Ray Tipi Klemensler |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | WS2.5-QU |
| Montaj Tipi | Ray |
| Pin Sayısı | 1 Pin |
| Akım | 15 A |
| Voltaj | 600 V |
| Renk | Gray |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
DIN RAIL T.B.2.5mm² SPRING-CAGE GRAY 2IN2OUT - WS2.5-QU-01P-11-100AH
, WS2.5-QU-01P-11-100AH
, Klemensler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.