DIN RAIL T.B.2.5mm² SPRING-CAGE GRAY 1IN2OUT - WS2.5-TW-01P-11-100AH
20,74₺
Vergiler Hariç: 17,29₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: WS2.5-TW-01P-11-100AH
- SKU: WS2.5-TW-01P-11-100AH
Ürün Detayları
| Kategori | Ray Tipi Klemensler |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | WS2.5-TW |
| Montaj Tipi | Ray |
| Pin Sayısı | 1 Pin |
| Akım | 24 A |
| Voltaj | 800 V |
| Renk | Gray |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
DIN RAIL T.B.2.5mm² SPRING-CAGE GRAY 1IN2OUT - WS2.5-TW-01P-11-100AH
, WS2.5-TW-01P-11-100AH
, Klemensler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.