DIN RAIL T.B.2.5mm² SCREW BLACK 2IN2OUT - PCDK2.5-01P-13-00AH
42,21₺
Vergiler Hariç: 35,17₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PCDK2.5-01P-13-00AH
- SKU: PCDK2.5-01P-13-00AH
Ürün Detayları
| Kategori | Ray Tipi Klemensler |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | PCDK2.5 |
| Montaj Tipi | Ray |
| Pin Sayısı | 1 Pin |
| Akım | 20 A |
| Voltaj | 300 V |
| Renk | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
DIN RAIL T.B.2.5mm² SCREW BLACK 2IN2OUT - PCDK2.5-01P-13-00AH
, PCDK2.5-01P-13-00AH
, Klemensler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.