CON.T.B.3.50MM 2P PCB TYPE GRAY WAGO - 250-202
12,98₺
Vergiler Hariç: 10,82₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 250-202
- SKU: 250-202
Ürün Detayları
| Kategori | PCB Klemensler |
| Üretici Firma | WAGO |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 250 |
| Cinsi | None |
| Montaj Tipi | THT 45° |
| Pin Aralığı | 3.5 mm |
| Tel Bağlantısı | Screwless |
| Pin Sayısı | 2 Pins |
| Seviye Sayısı | 1 |
| Seviye Pozisyonları | 2 |
| Tel Girişi | 45 ° |
| Profil Yüksekliği | 13.1 mm |
| Akım | 8 A |
| Voltaj | 320 V |
| Tel Kalınlığı (AWG) | 24 -16 AWG |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | 0.2 -1.5 mm² |
| Gövde Materyali | PA66 |
| Kelepçe Malzemesi | Copper Alloy |
| Pin Materyali | Tin Plated |
| Renk | Gray |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.