HDC HOODS 2G TOP ENTRY M25 IP65 - D10B-TE-2G-M25
262,33₺
Vergiler Hariç: 218,61₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: D10B-TE-2G-M25
- SKU: D10B-TE-2G-M25
Ürün Detayları
| Kategori | Heavy Duty Kapakları |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DB10-TE |
| Stil | Top Entry |
| Boyutu | 10B |
| Thread Size | M25 |
| Uzunluk | 73 mm |
| Genişlik | 43 mm |
| Yükseklik | 45 mm |
| Gövde Rengi | Gray |
| IP Koruma Sınıfı | IP65 |
| Gövde Materyali | Aluminium-Die Cast |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+125 °C |
Etiketler:
HDC HOODS 2G TOP ENTRY M25 IP65 - D10B-TE-2G-M25
, D10B-TE-2G-M25
, Heavy Duty Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.