CONN HOOD SIDE ENTRY SZ10B M25 - 19300101521
798,97₺
Vergiler Hariç: 665,81₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 19300101521
- SKU: 19300101521
Ürün Detayları
| Kategori | Heavy Duty Kapakları |
| Üretici Firma | HARTING |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | Han® B |
| Stil | Side Entry |
| Boyutu | 10B |
| Thread Size | M25 |
| Uzunluk | 72.6 mm |
| Genişlik | 43 mm |
| Yükseklik | 57 mm |
| Gövde Rengi | Gray |
| IP Koruma Sınıfı | IP65 |
| Gövde Materyali | Aluminium-Die Cast |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+125 °C |