CONN BASE SIDE ENTRY SZ3A - 09200030820
364,04₺
Vergiler Hariç: 303,37₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 09200030820
- SKU: 09200030820
Ürün Detayları
| Kategori | Heavy Duty Tabanları |
| Üretici Firma | HARTING |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | Han® A |
| Stil | Side Entry |
| Boyutu | 3A |
| Thread Size | None |
| Uzunluk | 40 mm |
| Genişlik | 28 mm |
| Yükseklik | 26.5 mm |
| Gövde Rengi | Gray |
| IP Koruma Sınıfı | IP44 |
| Gövde Materyali | Polycarbonate |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+125 °C |