CONN BASE BOTTOM ENTRY SZ16B - 09300160301
1.251,14₺
Vergiler Hariç: 1.042,62₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 09300160301
- SKU: 09300160301
Ürün Detayları
| Kategori | Heavy Duty Tabanları |
| Üretici Firma | HARTING |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | Han® B |
| Stil | Bottom Entry |
| Boyutu | 16B |
| Thread Size | None |
| Uzunluk | 113 mm |
| Genişlik | 43.4 mm |
| Yükseklik | 28.9 mm |
| Gövde Rengi | Gray |
| IP Koruma Sınıfı | IP65 |
| Gövde Materyali | Aluminium-Die Cast |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+125 °C |