PIN HEADER 20PIN(2x10) 2.54mm THT V/T 6X17X3MM - 5PH1DDA25-210G0NNBL-6X17
16,77₺
Vergiler Hariç: 13,97₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 5PH1DDA25-210G0NNBL-6X17
- SKU: 5PH1DDA25-210G0NNBL-6X17
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | AMTEK |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 5PH1DDA25 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 20 (2x10) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2.54 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 26 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 6 mm |
| Yığın Yüksekliği | 17 mm |
| Kuyruk Uzunluğu | 3 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
PIN HEADER 20PIN(2x10) 2.54mm THT V/T 6X17X3MM - 5PH1DDA25-210G0NNBL-6X17
, 5PH1DDA25-210G0NNBL-6X17
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.