PIN HEADER 20PIN(1x20) 2.00mm SMT R/A 4MM - 5PH2MRB20-120G0NNCU-0400
10,73₺
Vergiler Hariç: 8,94₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 5PH2MRB20-120G0NNCU-0400
- SKU: 5PH2MRB20-120G0NNCU-0400
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | AMTEK |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 5PH2MRB20 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | SMT R/A |
| Pin Sayısı | 20 (1x20) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 2 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 9 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 4 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | None |
| Kontak Kaplaması | Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
PIN HEADER 20PIN(1x20) 2.00mm SMT R/A 4MM - 5PH2MRB20-120G0NNCU-0400
, 5PH2MRB20-120G0NNCU-0400
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.