PIN HEADER 16PIN(2X8 ) 2.54mm SMT V/T TUBE - 5PH1MSB25-208G0PNTU-0600
12,81₺
Vergiler Hariç: 10,68₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 5PH1MSB25-208G0PNTU-0600
- SKU: 5PH1MSB25-208G0PNTU-0600
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | AMTEK |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 5PH1MSB25 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Pin Sayısı | 16 (2x8) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2.54 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | None |
| Çiftleşme Uzunluğu | 6 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | None |
| Kontak Kaplaması | Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
PIN HEADER 16PIN(2X8 ) 2.54mm SMT V/T TUBE - 5PH1MSB25-208G0PNTU-0600
, 5PH1MSB25-208G0PNTU-0600
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.