PIN HEADER 16PIN(2x8) 1.27mm SMT V/T 3.7X5.7X1.8MM
15,31₺
Vergiler Hariç: 12,76₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 5PH3MSA10-208G0NNTU-3.7X
- SKU: 5PH3MSA10-208G0NNTU-3.7X
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | AMTEK |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 5PH3MSA10 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Pin Sayısı | 16 (2x8) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 1.27 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 1 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | None |
| Çiftleşme Uzunluğu | 3.7 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | None |
| Kontak Kaplaması | Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.