PIN HEADER 16PIN(1x16) 2.54mm THT V/T 3X11MM - DK501-1X16SBT-3X11MM
4,21₺
Vergiler Hariç: 3,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DK501-1X16SBT-3X11MM
- SKU: DK501-1X16SBT-3X11MM
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | OEM |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DK501 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 16 (1x16) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2.54 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 16.54 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 3 mm |
| Yığın Yüksekliği | None |
| Kuyruk Uzunluğu | 11 mm |
| Kontak Kaplaması | Tin |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
PIN HEADER 16PIN(1x16) 2.54mm THT V/T 3X11MM - DK501-1X16SBT-3X11MM
, DK501-1X16SBT-3X11MM
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.