PIN HEADER 14PIN(2x7) 2.54mm THT V/T 6X31X3MM - 5PH1DDA25-207G0NNBL-6X31
21,70₺
Vergiler Hariç: 18,08₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 5PH1DDA25-207G0NNBL-6X31
- SKU: 5PH1DDA25-207G0NNBL-6X31
Ürün Detayları
| Kategori | Pin Headerlar |
| Üretici Firma | AMTEK |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 5PH1DDA25 |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 14 (2x7) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Yalıtım Yüksekliği | 2.54 mm |
| Pin Genel Uzunluğu | 40 mm |
| Çiftleşme Uzunluğu | 6 mm |
| Yığın Yüksekliği | 31 mm |
| Kuyruk Uzunluğu | 3 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
PIN HEADER 14PIN(2x7) 2.54mm THT V/T 6X31X3MM - 5PH1DDA25-207G0NNBL-6X31
, 5PH1DDA25-207G0NNBL-6X31
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.