FEMALE HEADER 9PIN(1x9) 2.54mm THT V/T TRAY - DS1023-1X9S22
9,66₺
Vergiler Hariç: 8,05₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DS1023-1X9S22
- SKU: DS1023-1X9S22
Ürün Detayları
| Kategori | Dişi Headerlar |
| Üretici Firma | CONNFLY |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS1023 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 9 (1x9) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Kontak Kaplaması | Selective Gold Flash |
| Profil Yüksekliği | 5 mm |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
FEMALE HEADER 9PIN(1x9) 2.54mm THT V/T TRAY - DS1023-1X9S22
, DS1023-1X9S22
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.