FEMALE HEADER 8PIN(2x4) 2.00mm THT V/T TUBE - DS1026-11-2X4S8BR-B
16,32₺
Vergiler Hariç: 13,60₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DS1026-11-2X4S8BR-B
- SKU: DS1026-11-2X4S8BR-B
Ürün Detayları
| Kategori | Dişi Headerlar |
| Üretici Firma | CONNFLY |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS1026-11 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 8 (2x4) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2 mm |
| Kontak Kaplaması | Full Gold Flash |
| Profil Yüksekliği | 4.3 mm |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
FEMALE HEADER 8PIN(2x4) 2.00mm THT V/T TUBE - DS1026-11-2X4S8BR-B
, DS1026-11-2X4S8BR-B
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.