FEMALE HEADER 8PIN(1x8) 2.54mm THT R/A TRAY - DS1024-1X8R2
5,73₺
Vergiler Hariç: 4,77₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DS1024-1X8R2
- SKU: DS1024-1X8R2
Ürün Detayları
| Kategori | Dişi Headerlar |
| Üretici Firma | CONNFLY |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS1024 |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 8 (1x8) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Kontak Kaplaması | Selective Gold Flash |
| Profil Yüksekliği | 8.5 mm |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
FEMALE HEADER 8PIN(1x8) 2.54mm THT R/A TRAY - DS1024-1X8R2
, DS1024-1X8R2
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.