FEMALE HEADER 8PIN(1x8) 2.00mm SMT R/A MACHINE PIN - L-KLS1-209B-1-08-RM-Y
19,31₺
Vergiler Hariç: 16,09₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-209B-1-08-RM-Y
- SKU: L-KLS1-209B-1-08-RM-Y
Ürün Detayları
| Kategori | Dişi Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-209B |
| Montaj Tipi | SMT R/A |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 8 (1x8) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 2 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold 1.25U" Over Nickel |
| Profil Yüksekliği | 2.8 mm |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
FEMALE HEADER 8PIN(1x8) 2.00mm SMT R/A MACHINE PIN - L-KLS1-209B-1-08-RM-Y
, L-KLS1-209B-1-08-RM-Y
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.