FEMALE HEADER 80PIN(2x40) 2.54mm THT V/T TRAY - DS1023-2X40S21
21,99₺
Vergiler Hariç: 18,32₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DS1023-2X40S21
- SKU: DS1023-2X40S21
Ürün Detayları
| Kategori | Dişi Headerlar |
| Üretici Firma | CONNFLY |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS1023 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 80 (2x40) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Kontak Kaplaması | Selective Gold Flash |
| Profil Yüksekliği | 8.5 mm |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
FEMALE HEADER 80PIN(2x40) 2.54mm THT V/T TRAY - DS1023-2X40S21
, DS1023-2X40S21
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.