FEMALE HEADER 7PIN(1x7) 5.08mm THT V/T - DS1024-10-1X7B6
20,43₺
Vergiler Hariç: 17,02₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DS1024-10-1X7B6
- SKU: DS1024-10-1X7B6
Ürün Detayları
| Kategori | Dişi Headerlar |
| Üretici Firma | CONNFLY |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS1024-10 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 7 (1x7) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 5.08 mm |
| Kontak Kaplaması | Full Tin Flash |
| Profil Yüksekliği | 8.9 mm |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C~+105 °C |
Etiketler:
FEMALE HEADER 7PIN(1x7) 5.08mm THT V/T - DS1024-10-1X7B6
, DS1024-10-1X7B6
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.