FEMALE HEADER 7PIN(1x7) 2.54mm THT V/T TRAY - 5PS1SDA85-107G0NNNAL-00
6,06₺
Vergiler Hariç: 5,05₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 5PS1SDA85-107G0NNNAL-00
- SKU: 5PS1SDA85-107G0NNNAL-00
Ürün Detayları
| Kategori | Dişi Headerlar |
| Üretici Firma | AMTEK |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 5PS1SDA85 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 7 (1x7) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold Flash |
| Profil Yüksekliği | 8.5 mm |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C~+85 °C |
Etiketler:
FEMALE HEADER 7PIN(1x7) 2.54mm THT V/T TRAY - 5PS1SDA85-107G0NNNAL-00
, 5PS1SDA85-107G0NNNAL-00
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.