BOX HEADER 12PIN(2x6) 1.27MM SMT V/T MALE BLACK - L-KLS1-202C-12-T-B
11,80₺
Vergiler Hariç: 9,83₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-202C-12-T-B
- SKU: L-KLS1-202C-12-T-B
Ürün Detayları
| Kategori | Box Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-202C |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 12 (2x6) Pins |
| Pin Aralığı | 1.27 mm |
| Profil Yüksekliği | 4.9 mm |
| Kontak Kaplaması | Selective Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C~+105 °C |