BOX HEADER 10PIN(2x5) 2.00mm SMT V/T MALE BLACK - L-KLS1-202B-10-T-B
11,33₺
Vergiler Hariç: 9,44₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-202B-10-T-B
- SKU: L-KLS1-202B-10-T-B
Ürün Detayları
| Kategori | Box Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-202B |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 10 (2x5) Pins |
| Pin Aralığı | 2 mm |
| Profil Yüksekliği | 5.6 mm |
| Kontak Kaplaması | Selective Gold Flash |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |