MINI DIN JACK 6PIN FEMALE PCB TYPE - L-KLS1-285A-06-B
11,47₺
Vergiler Hariç: 9,56₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-285A-06-B
- SKU: L-KLS1-285A-06-B
Ürün Detayları
| Kategori | Mini DIN Jack Konnektörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-285A |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Pin Sayısı | 6 Pins |
| Dönüşen/Dönüştürülen | Female Sockets And Male Pins |
| Konektör Gövde Malzemesi | Plastic |
| Kontak Kaplaması | Phosphor Bronze,Gold/Tin Plated |
| Gövde Rengi | Black |
| Akım Değeri (Maks) | 2 A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C~+70 °C |