CONN.MINI PCI EXPRESS SOCKET H:9.90MM - 119A-99A00-R02
69,01₺
Vergiler Hariç: 57,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 119A-99A00-R02
- SKU: 119A-99A00-R02
Ürün Detayları
| Kategori | Edgeboard Konnektörler |
| Üretici Firma | ATTEND |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 119A |
| Cinsi | N/A |
| Montaj Tipi | SMT R/A |
| Pin Sayısı | 52 Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 0.8 mm |
| Kontak Malzemesi | Phosphor Bronze+ Gold Flash Under Nickel |
| Kontak Materyali | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+90 °C |
Etiketler:
CONN.MINI PCI EXPRESS SOCKET H:9.90MM - 119A-99A00-R02
, 119A-99A00-R02
, Card Edge Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.