CON.T.B.SMD FOR LED BOARD PLUG-IN 2 POLE SMT R/A - L-KLS2-L95A-02
5,54₺
Vergiler Hariç: 4,61₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS2-L95A-02
- SKU: L-KLS2-L95A-02
Ürün Detayları
| Kategori | LED Konnektörleri |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS2-L95A |
| Cinsi | Female |
| Montaj Tipi | SMT R/A |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 2 Pins |
| Pitch-Mating | 3 mm |
| Kontak Kaplaması | Phosphor Bronze+Sn Plated |
| Tel Kalınlığı (AWG) | N/A |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | N/A |
| Gövde Rengi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C~+105 °C |